KIRIKKALE
23°
?> ?>
00:5

Öğleye kalan Süre

Türkyılmaz: “Geçmişi sorgulamıyoruz, geleceğe yatırım yapıyoruz”

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz’ın Youtube kanalında yayınlanan ve yoğun ilgi gören “Başkana Randevusuz Sorular” programının 15. bölümü izleyenlerine kavuştu. Yayınlanan bölümü ‘Geçmişi Sorgulamıyoruz, Geleceğe Yatırım Yapıyoruz’ başlığı altınd


ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ 
Gelen soruların hepsine elinden geldiğince cevap veren Osman Türkyılmaz, “Duygusallığınızla ilçeyi nasıl yönetebiliyorsunuz?” sorusuna, “Duygusallığım, sevgim ve amatörlüğüm bir tarafta kalırken bir taraftan da profesyonel bir şekilde layığıyla işimi yapmaya çalışıyorum.” cevabını verdi. Vatandaşlardan gelen soruları cevapsız bırakmayan Türkyılmaz, voleybol sahası çalışmalarını da soran vatandaşa, “Parklarda voleybol sahası yapmaya devam ediyoruz. Elimizden geldiğince çalışmalarımız sürüyor, yakın zamanda da; Gazi Albay Cihan Sanlı Parkı, Erenler Mahallesi parkı ve Yeşil Vadi parklarının voleybol sahası çalışmalarına da başlayacağız.” dedi.

ÇOCUKLAR İÇİN YAZ SPOR OKULU
Okulların tatil olmasıyla beraber vatandaş da Yahşihan Belediyesi’nin çocuklara yönelik projelerini merak etmeye başladı. Çocuklar benim yaşam sevincim diyen Osman Türkyılmaz, ‘Başkana Randevusuz Sorular’ programında vatandaşın meraklarını gidermeyi başardı. Çocuklarla ilgili projelerini açıklayan Türkyılmaz, ”Çocuklar için yaz spor okulu veya futbol, voleybol, basketbol veya bireysel anlamda Kadın Aile ve Çocuk Müdürlüğümüz çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.” Dedi. Güzel bir hazırlık olduğunu ifade esen Türkyılmaz, “Yahşihan’da ikamet eden ve üç yıl üst üste takdir belgesi almış olan her çocuğumuza bisiklet hediye ediyoruz.” dedi.

Haber: Burak Çalışkan 

 

 

İlginizi Çekebilir

Karapınar Ailesinden Türkyılmaz’a Büyük Destek

İlginizi Çekebilir

Motosiklet sürücüsü hayalinden belediye başkanlığına

İlginizi Çekebilir

Şehit Doktor için mevlit okutuldu

Haber Yorumları

Yorum Yaz

24477

Hakkımızda

Kirikkalehaber.net'de kırıkkale'ye dair önemli haberleri, Kırıkkale son dakika haberlerini ve Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171