KIRIKKALE
?> ?>
00:15

İkindi'ye Kalan Süre

İDEF’te Sinerji’ye büyük ilgi

Kırıkkale’nin savunma sanayi alanında yerli ve özel firması olan Sinerji Savunma, yaptığı çalışmalarla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. İDEF'23 Uluslararası Savunma Sanayi Fuarına katılan Sinerji, ürünleriyle dikkatleri üzerine çekti.


DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKİYOR
Dünyanın en büyük savunma sanayisi buluşmalarından olan ve bu alanda önemli bir tanıtım, pazarlama ve iş birliği platformu haline gelen Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı (IDEF'23) devam ediyor. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Milli Savunma Bakanlığı ev sahipliğinde, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV) yönetim ve sorumluluğunda, Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım AŞ organizatörlüğünde gerçekleştirilen fuar, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenleniyor.

BİRÇOK İŞBİRLİĞİNE İMZA ATILDI
Fuarda yerini alan Kırıkkale’nin yerli ve özel firması Sinerji Savunma, ürünleriyle fuara katılanların ilgisini çekti. Sinerji Savunma Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Duman, “Dünya Savunma Sanayinin bir araya geldiği ve görücüye çıktığı İDEF'23 Uluslararası Savunma Sanayi Fuarını ekibimizle birlikte tamamlamanın haklı gururunu yaşıyorum. Birçok işbirliğine imza attığımız fuarda alanımıza gelerek bizleri onore eden tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederim. Çalışma arkadaşlarımız ile birlikte nice başarılı fuarlar tamamlamak ümidiyle” dedi.

Haber: Ahmet Gökdemir

İlginizi Çekebilir

İDEF’te Sinerji’ye büyük ilgi

İlginizi Çekebilir

Duman, İYİ Parti saflarına geçecek

İlginizi Çekebilir

Pençe-Şimşek bölgesinde 2 asker şehit oldu

Haber Yorumları

Yorum Yaz

84470

Hakkımızda

Kirikkalehaber.net'de kırıkkale'ye dair önemli haberleri, Kırıkkale son dakika haberlerini ve Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171