KIRIKKALE
34°
05:22

Öğleye kalan Süre

Çanga Sanat Merkezi’nden rengarenk kutlama

Yarınlar için sanatla uğraşan bir nesil yetiştirmek amacıyla çalışma gerçekleştiren ve yaklaşık 1 yıl önce faaliyete başlayan Çanga Sanat Merkezi, rengarenk bir kutlama etkinliğine imza attı. Etkinlikte, merkez öğrencileri hünerlerini sergileyerek ayakta


PROGRAM BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ 
Sanat alanında yarınların başarılı gençlerini yetiştiren ve yaklaşık 1 yıl önce Kırıkkale halkının hizmetine açılan Çanga Sanat Merkezi, kuruluşunun yıldönümüne yönelik renkli bir kutlama etkinliğine imza attı.  Toplumda sanatı seven ve sanat alanında bireylerin yetişmesini sağlayan Çanga Sanat Merkezi, 1’inci yılına özel anlamlı bir kutlama organizasyonu gerçekleştirdi. Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen program büyük ilgi gördü. 

ÖĞRENCİLER HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ 
Resim sergisi ve müzik dinletisi içerikli etkinlikte, Çanga Sanat Merkezi’nde bulunan öğrenciler hünerlerini sergiledi.  Öğrencilerin gösterileri hem veliler hem de öğretmenler tarafından ayakta alkışlandı. Kırıkkale’de sanat alanında önemli çalışmaları gerçekleştirmekten dolayı mutluluk duyduklarını ifade eden Çanga Sanat Merkezi yetkilisi Emirhan Çanga, daha nice güzel işlere imza atmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Çanga, etkinliğin düzenlenmesinde emek veren herkese sonsuz teşekkür etti. 

Haber: Burak Çalışkan 

 

İlginizi Çekebilir

Çanga Sanat Merkezi, 1’inci yaşını kutlayacak

Haber Yorumları

Yorum Yaz

62151

Hakkımızda

Kirikkalehaber.net'de kırıkkale'ye dair önemli haberleri, Kırıkkale son dakika haberlerini ve Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171