• Dolar
  18.542
 • Euro
  18.107
 • Ç.Altın
  1.585
 • Altın
  986.000
KIRIKKALE
32°
01:59

Akşam'a Kalan Süre

Yola çıkacak sürücüler dikkat!

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.


ANKARA-KIRIKKALE YOLUNDA ÇALIŞMA VAR 
Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu'nun Selimpaşa Kavşağı- Mahmutbey Gişeleri kesiminde üstyapı yenileme çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle her gün 22.00-06.00 saatlerinde otoyolun Edirne istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer istikametten iki yönlü sağlanıyor. Ankara-Kırıkkale yolunun 10-12. kilometrelerinde üstyapı yenileme çalışmaları sebebiyle Kırıkkale istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer istikametten iki yönlü devam ediyor. İzmir- Çeşme Otoyolu'nun 2-6. kilometrelerinde (Karaburun-Zeytinler hattı) ekolojik köprü yapım çalışmaları sebebiyle yolun bir bölümü trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer bölümden iki yönlü gerçekleştiriliyor.

BİR BÖLÜMÜNDEN İKİ YÖNLÜ SAĞLANIYOR
Ankara Çevre Otoyolu'nun Ayaş Kavşağı'nda bulunan Ayaş Köprüsü'nün Eskişehir yönü katılım kolu, genleşme derzi yenileme çalışması dolayısıyla trafiğe kapatıldı. Bu kesimde sürücüler alternatif güzergahlara yönlendiriliyor. Beyşehir-Seydişehir yolunun 22-26. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sürdürülüyor. Erdemli-Silifke-Taşucu yolunun 30-34. kilometrelerinde (Büyükeceli ve Yanışlı arası) patlatmalı yapım çalışmaları dolayısıyla 09.00-17.00 saatlerinde ulaşıma kontrollü izin verilecek. Alaca-Zile yolunun 5-12. kilometrelerindeki yapım çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sağlanıyor.


İŞARETÇİLERİNE UYMALARI GEREKİYOR.
Trabzon-Rize yolunun 43. kilometrelerinde bulunan Çamburnu Tüneli'nde yapılan elektrik-elektronik sistemi bakım ve onarım çalışması sebebiyle bugün saat 18.00'e kadar ulaşım tek şeritten kontrollü sürdürülecek Söğüt-Seydikemer yolunun 0-59. kilometrelerinde sathi kaplama çalışmaları dolayısıyla sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekiyor. Ezine-Küçükkuyu yolunun 43-44. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle Çanakkale-Küçükkuyu yönü trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer kesimden iki yönlü devam ediyor.

Kaynak: AA

İlginizi Çekebilir

Yollarda trafik yoğunluğu başladı

İlginizi Çekebilir

Öztürk’ten karayolları çalışanlarına müjde! “Karayolları çalışanları kadroya geçecek”

İlginizi Çekebilir

43 ilin geçiş güzergâhında trafik yoğunluğu

Haber Yorumları

Yorum Yaz

87774

Hakkımızda

Kirikkalehaber.net'de kırıkkale'ye dair önemli haberleri, Kırıkkale son dakika haberlerini ve Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

sanalbasin.com üyesidir

Anadolu Ajans üyesidir

İha üyesidir

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171