KIRIKKALE
34°
06:11

Öğleye kalan Süre

Tebrik çiçekleri Yiğit Hamza’ya umut olsun

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Aday Adayı Melike Boran İsmailoğulları, SMA-Tip1 hastası Yiğit Hamza için örnek bir davranışa imza attı. İsmailoğulları, kendisine gönderilen tebrik çiçekler yerine Yiğit Hamza’ya bağış yapılmasını istedi.


MHP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI MELİKE BORAN İSMAİLOĞULLARI’NDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

KIRIKKALE HALKINA SESLENDİ 
MHP Milletvekili Aday Adayı Av. Melike Boran İsmailoğulları, ofisine gönderilecek olan tebrik çiçekleri yerine Kırıkkaleli SMA hastası Yiğit Hamza’ya bağış yapılmasını istedi. Yaptığı örnek davranışla takdirleri üzerine toplayan Melike Boran, sosyal medya hesaplarından da paylaşım yapmayı unutmadı.  Yapmış olduğu örnek davranışla takdirleri üzerine toplayan İsmailoğulları, tebrik hediyeleri yerine Yiğit Hamza’ ya umut olmayı tercih eden Melike Boran, sosyal medya hesaplarından yaptığı duyuruyla da Kırıkkale halkına seslendi. 

HERKESTEN TAKDİR TOPLADI 
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İsmailoğulları, ““14 Mayıs'ta yapılacak Milletvekilliği seçimleri için Milliyetçi Hareket Partisi’nden A. Adayı olacağımın bilgisini vermiştim. Ofisimize tebrik için çiçek göndermek yerine Kırıkkaleli yavrumuz SMA TİP-1 hastası Yiğit Hamza’ya bağış yapmanız beni bilhassa daha mutlu edecektir. Şimdiden teşekkür ediyorum” dedi.

Haber: Ahmet Gökdemir 

 

Haber Yorumları

Yorum Yaz

64383

Hakkımızda

Kirikkalehaber.net'de kırıkkale'ye dair önemli haberleri, Kırıkkale son dakika haberlerini ve Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171