KIRIKKALE
22°
00:47

Öğleye kalan Süre

Sanayici vatandaştan Tekin’e çağrı: “50 dönüm tarlayı hibe edeceğim”

Kırıkkale’ye iki yatırım yapacağını ve bu konuda arsa arayışı içerisine gireceğini söyleyen AK Parti Kırıkkale Milletvekili Adayı Ergün Tekin’e, bir sanayici 50 dönüm arsa bağışlayacağını duyurdu. Tekin’e seslenen sanayici esnafı Yunus Atmaca, “Keskin’in


TEKİN’E ÇAĞRIDA BULUNDU 
14 Mayıs’ta yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçiminin ardından milletvekili adayı Ergün Tekin, parti binasında basın toplantısı düzenlemiş ve Kırıkkale’den bağını koparmayacağına yönelik iki yatırım müjdesi vermişti. Tekin’in bu yatırım müjdesine karşın uzun yıllar sanayide esnaflık yapan Yunus Atmaca, 50 dönüm arazi bağışlayacağını duyurdu. Tekin’in Keskin OSB’de arsa arayışı içerisine gireceğini ve bu konuda yatırımın yapılması için Balışeyh’ten arsa bağışı yapacağını duyuran Atmaca, Tekin’e çağrıda bulundu. 

YATIRIM NEDEN KESKİN’E 
Sosyal medya üzerinden paylaşımda bulunan Atmaca, “Balışeyh ilçesine neden yatırım yapılmıyor? AK Parti’nin bütün siyasetçileri Balışeyhli olmasına rağmen, Balışeyh neden göz önüne getirilmiyor?  Balışeyh havalisinin oyları kesede keklik mi? Ergün Tekin, Balışeyhli olmasına rağmen Keskin’in oyunu almak için neden yatırımını Keskin’e yapıyor?
Ben bir ülkücü olarak Ergün Tekin’e oy verdim. Eğer arsa ihtiyacı varsa da 50 dönüm tarla hibe edeceğim, saygılarımla” dedi.

Haber: Ahmet Gökdemir 

 

İlginizi Çekebilir

AK Parti’de yerel seçim süreci başladı

İlginizi Çekebilir

Kur'an bülbülleri Kırıkkale'de yarıştı

İlginizi Çekebilir

AK Parti’de bir istifa daha

Haber Yorumları

Yorum Yaz

83328

Hakkımızda

Kirikkalehaber.net'de kırıkkale'ye dair önemli haberleri, Kırıkkale son dakika haberlerini ve Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171