KIRIKKALE
36°

Kırıkkale Üniversitesi’nde mezuniyet haftası başladı

Kırıkkale Üniversitesi’nde mezuniyet haftası başladı


HEYECANLI GÖRÜNTÜLER OLUŞTU

Kırıkkale Üniversitesi Stadyumu’nda yapılan Tıp Fakültesi Mezuniyet Töreni ile başlayan 2023-2024 Akademik Yılı Mezuniyet Haftası; fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokullarımızda düzenlenen mezuniyet törenleri ile devam ediyor. Törenlere Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Başalan ve Prof. Dr. Erol Yılmaz, Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Özgür Selvi, dekanları, yüksekokul müdürleri, öğretim elemanları, öğrenciler ve yakınları katıldı.


GÜNÜN ANISINA FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

Türkiye’nin dört bir yanından gelen ailelerin, çocuklarının mezuniyet sevincine ortak olduğu törenler renkli görüntülere sahne oldu. Teorik ve pratik anlamda kendilerine rehberlik eden hocalarının elinden mezuniyet belgelerini alan öğrencilerimiz keplerini havaya fırlattı ve günün anısına fotoğraf çektirdi. Genel mezuniyet töreni, 12 Temmuz Cuma günü Türkiye Yüzyılı Kongre Merkezi’nde Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı’nın teşrifleriyle yapılacak. Törende fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokullarından derece ile mezun olan öğrencilere hediye verilecek.

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale Üniversitesi, Endonezya heyetini ağırladı

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale Üniversitesi ile Arjantin arasında işbirliği protokolü 

İlginizi Çekebilir

Üniversiteden 6 bin 917 öğrenci mezun oluyor

Haber Yorumları

Yorum Yaz

56779

Hakkımızda

Kirikkalehaber.net'de kırıkkale'ye dair önemli haberleri, Kırıkkale son dakika haberlerini ve Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171