• Dolar
  18.534
 • Euro
  18.100
 • Ç.Altın
  1.582
 • Altın
  984.000
KIRIKKALE
32°
01:41

Akşam'a Kalan Süre

Başkan Türkyılmaz, “Talepleri dinleyerek çözüm üretiyoruz”

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, Bayraktepe Mahallesi’nde bulunan bir sitede halk günü toplantısı gerçekleştirdi. Türkyılmaz, “Her zaman olduğu gibi vatandaşlarımızın istek, talep ve önerilerini dinleyerek çözüm üretiyoruz” dedi.Yahşihan’da ikamet eden vatandaşların taleplerini, şikâyetlerini birebir dinleyip çözüm üretmeye çalışan Başkan Osman Türkyılmaz’ın ‘Halk Günü’ programları devam ediyor. Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, yerinde ve hızlı çözüm bulmak amacıyla pandemi koşullarına uygun olarak düzenlenen halk günü toplantısında vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Türkyılmaz, talep ve isteklerini iletmek üzere gelen Bayraktepe Mahallesinde bulunan bir sitenin sakinlerini tek tek dinledi.
Yerinde ve hızlı çözüm bulmak amacıyla başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve birim müdürleri ile birlikte sıkıntıları dinleyen Başkan Türkyılmaz, toplantı boyunca katılan her vatandaşı dikkatle dinleyerek notlar aldı. Toplantıya aileleri ile birlikte gelen çocuklara da çeşitli hediyeler veren ve onları sevindiren Başkan Türkyılmaz, vatandaşlar tarafından kendisine iletilen talepleri yerine getirmenin gayreti içerisinde olduklarını söyledi. Toplantıya katılan vatandaşlar, sorunlarının dinlenmesinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz’a teşekkür etti.
 

Haber Yorumları

Yorum Yaz

51216

Hakkımızda

Kirikkalehaber.net'de kırıkkale'ye dair önemli haberleri, Kırıkkale son dakika haberlerini ve Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

sanalbasin.com üyesidir

Anadolu Ajans üyesidir

İha üyesidir

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171