KIRIKKALE
36°

Sarıaydın’dan teşekkür mesajı

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Turgay Sarıaydın, Cumhurbaşkanlığı seçimi sonrasında seçmenlere teşekkür etti. Sarıaydın, “Hemşehrilerimiz tercihini Türkiye Yüzyılı’ndan ve istikrardan yana kullanmış, milletin iradesi sandığa yansımıştır” dedi.


DOĞRU ADAMLA YOLA DEVAM 
Sarıaydın, “Milletimizin büyük bir hassasiyet göstererek vatandaşlık görevini yerine getirdiği ve tüm dünya ülkeleri tarafından yakından takip edilen Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi, halkımızın yüksek katılımı ile ülkemizde büyük bir demokratik olgunlukla tamamlanmıştır. Hemşehrilerimiz, 28 Mayıs günü gerçekleştirilen seçimlerde tercihini Türkiye Yüzyılı’ndan ve istikardan yana kullanmış, milletin iradesi sandığa yansımıştır. Vatandaşlarımız, ülkemizin sanayiden eğitime, ulaşımdan sağlığa her alanda sergilediği liderliği sürdürmeye karar vermiş, atılım ve gelişimin devamlılığı için doğru adamla yola devam demiştir.”

BÜYÜK TÜRKİYE ZAFERİ
“Aziz hemşehrilerilerimiz, dünyanın ve içerisinde yer aldığımız coğrafyanın en kritik seçimlerinden bir tanesi olarak adlandırılan bu seçimde dünya lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer almış ve Büyük Türkiye Zaferi için kendisini gönülden desteklemiştir. Hemşehrilerimiz, ülkesini batılı ülkelere peşkeş çekmek isteyenlere dur demiş, terör destekçilerini bozguna uğratmış ve her zaman olduğu gibi vatanın bölünmez bütünlüğü için dik duruş sergilemiştir.”


YÜKSELEN GELİŞİM İVMEMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ
“Milletimiz, Türkiye Yüzyılı’nın mimarı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde yeni eser ve hizmetlerin ülkemizde, art arda hayata geçtiğini görmeye devam edecektir. Türkiye Yüzyılı vizyonumuzla Kırıkkale’miz için azim ve gayretle çalışmayı sürdürecek, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ilçemize asırlık ve örnek projeler kazandırmaya devam edeceğiz. Çehresini değiştirdiğimiz, yatırım ve cazibe merkezi haline getirdiğimiz ilçemize, kazandıracağımız yeni yatırım ve projelerle elde ettiğimiz örnek konumu daima muhafaza edecek ve yükselen gelişim ivmemizi sürdüreceğiz.”

HEMŞEHRİLERİMİZE HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM
“Bu vesileyle, Büyük Türkiye Zaferi yolunda sandıklara sahip çıktığımız, vatandaşlık görevimizi hassasiyetle yerine getirdiğimiz 28 Mayıs seçim sonuçlarının ülkemize, milletimize, şehrimize, ilçemize ve tüm hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyor, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan‘a, kabine üyelerimize, milletvekillerimize ve millete hizmete aşkıyla, bu kutlu davaya gönül vermiş, Türkiye Yüzyılı yoluna ram olmuş tüm dava arkadaşlarımızı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Haber: Ahmet Gökdemir 

İlginizi Çekebilir

Özaslan: "Memleketime hizmet için yola çıktım"

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale’ye 100 yataklı huzurevi yapılıyor 

İlginizi Çekebilir

Pehlivanlı: “Sırtımdaki yükün farkındayım”

Haber Yorumları

Yorum Yaz

35158

Hakkımızda

Kirikkalehaber.net'de kırıkkale'ye dair önemli haberleri, Kırıkkale son dakika haberlerini ve Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171