KIRIKKALE
36°

Kırıkkale’de pedallar, Filistin için çevrilecek

Kırıkkale’de pedallar, Filistin için çevrilecek


ÇOCUKLAR ÖLMESİN

Kırıkkale Bisiklet İl Temsilciliği, İsrail’in Filistin’in Gazze bölgesinde yaptığı insanlık dışı katliama tepki göstermek amacıyla 10 Temmuz Çarşamba günü saat 19.00’da Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda bir araya gelecek. İsrail’in Filistin halkına yönelik yaptığı saldırıya tepki göstermek amacıyla Kırıkkale Bisiklet İl Temsilciliği tarafından ‘Çocuklar Ölmesin’ adı altında yürüyüş ve bisiklet sürüşü gerçekleştirilecek.

BİSİKLET SÜRÜŞÜ GERÇEKLEŞTİRİLECEK
Kırıkkale Bisiklet İl Temsilciliği ve tertip komitesi Pınar Yıkılmaz, Dönüş Canbulat, Döne Ağrı
Sema Atlı, Tuğçe Atlı, Zafer Bal ve Bekir Atlı, 10 Temmuz Çarşamba günü akşam 19. 00’da Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilecek olan Filistin için ‘Çocuklar Ölmesin’ adı altında gerçekleştirilecek olan yürüyüş ve bisiklet sürüşüne davet etti. Kırıkkale Bisiklet İl Temsilcisi Pınar Yıkılmaz, “ Filistin için “Çocuklar Ölmesin “ sloganıyla bisiklet sürüşü ve halk yürüyüşüyle tüm Sivil Toplum Kuruluşları ve derneklerle bir araya geleceğiz” dedi.

BU BİR TEPKİ BU BİR İMAN MESELESİDİR

Yıkılmaz, “Tüm anneleri ve halkımızı davet ediyoruz. İnananlar kardeştir, düsturuyla birlik beraberlik içinde yapacağımız bu yürüyüş ve sürüş etkinliğine İlimizin ve ilçelerimizin kıymetli sivil toplum örgütlerini derneklerini, tüm hemşehrilerimizi, aileleri, bilhassa hanımefendileri beyefendileri gençlerimizi davet ediyoruz. Bisikletini kap gel, çocuklarımızın geleceği için sende adım at. Sende katıl. Bu bir tepki bu bir iman meselesidir” şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir

Buğday ve arpada verimli hasat 

İlginizi Çekebilir

Keskin’de depremzedeler için ücretsiz yemek ikramı

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale'de FETÖ operasyonu!

Haber Yorumları

Yorum Yaz

89821

Hakkımızda

Kirikkalehaber.net'de kırıkkale'ye dair önemli haberleri, Kırıkkale son dakika haberlerini ve Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171