KIRIKKALE
34°
05:10

Öğleye kalan Süre

Arslan, milletvekilliği aday adaylığını açıkladı

Avukat Mustafa Arslan, 28’inci dönem milletvekilliği seçimleri kapsamında adaylığını açıkladı. Arslan, birlik ve beraberlik mesajı vererek yapılacak seçimin öneminden bahsetti.


FELAKETİN YARALARINI SARMAYA ÇALIŞIYORUZ
14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimi kapsamında Avukat Mustafa Arslan, aday adaylığını açıkladı. Parti binasında müracaatta bulunan Arslan, “Malumunuz Üzere 28. dönem milletvekili aday adaylığı müracaatımı yapmak üzere yine yeniden sizlerin huzuruna çıkmanın sevinç ve gururunu yaşıyorum. Kıymetli dava arkadaşlarım partimizin seçimlerine tabi ki de her zaman ki gibi coşku ile cenk havaları ile renk katmak isterdik. Fakat yüzyılın en ağır felaketiyle karşı karşıya kaldık. Devlet ve millet olarak bu derin felaketin yaralarını sarmaya çalışıyoruz.”

GÜN BİRLİK VE BERABER OLMA GÜNÜDÜR
Arslan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi, “İnşallah hep birlikte güçlü devletimiz ile liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan öncülüğünde milli birlik seferberlik ruhuyla bölgeyi yeniden ayağa kaldıracağız. Bu vesile ile depremde hayatını kaybeden şehitlerimize rabbimden rahmet, yakınlarına sabır ve yaralı kardeşlerimize de acil şifalar diliyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan liderliğindeki AK Parti iktidarı 20 yılda sayısız hizmetler yaparak Türkiye’yi en iyi şekilde yeni yüzyıla hazırlamıştır.

BU SEÇİM SADECE BİR SEÇİM DEĞİLDİR
Türkiye Cumhuriyeti devletinin geleceği ve beka meselesidir. Şuanda karşımızda 6 benzemez her şeye rağmen bir araya gelerek karşımızda durma cesareti gösteriyorlarsa aynı davaya aynı lidere gönül veren aynı milli manevi değerlere inanan bizlerin bir arada olmamamız ve birbirimizi her zamankinden daha sıkı kucaklamamamız için hiçbir sebebimiz yoktur.
Ben bu davanın içinde yetişmiş bir kardeşiniz olarak özellikle şunu istirham ediyorum.
Hepimizin nefsi değil de hasbi duygularla birbirimize gönlümüzü açmanın tam zamanıdır.
Bu seçimlerde Sayın Cumhurbaşkanımızın sloganımız olarak söylediği şekilde diyorum 
“Yarın Değil Hemen Şimdi. ”Bu düşünce ve teminiler ile sözlerime son verirken 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerin şehrimize, vatanımıza ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi

Haber: Burak Çalışkan  

 

Haber Yorumları

Yorum Yaz

59252

Hakkımızda

Kirikkalehaber.net'de kırıkkale'ye dair önemli haberleri, Kırıkkale son dakika haberlerini ve Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171