Kırıkkale’de park ve bahçelerin bakımı yapılıyor
Kırıkkale’de park ve bahçelerin bakımı yapılıyor

Kırıkkale’de park ve bahçelerin bakımı yapılıyor

Kırıkkale Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şehir merkezinde ve mahallelerde bulunan parkların bakımına devam ediyor. Her sene olduğu gibi bu yıl da bir birinden farklı çiçek ve bitkiler parkları cadde ve sokakları süslüyor.

Kırıkkale’de park ve bahçelerin bakımı yapılıyor

PARK VE BAHÇELERİN BAKIMI YAPILIYOR
Yaz aylarının vazgeçilmez mekanları olan park ve bahçelerde hummalı çalışmalar devam ediyor. Kırıkkale Belediyesi tarafından seralarda yetiştirilen çiçekler; park, cadde ve sokakları süslüyor. Park, bahçe ve yeşil alanların bakımının yanı sıra şehir merkezinde ve yol kenarlarında bulunan ağaçların da budanarak gençleştirme çalışmalarının yapıldığını ifade eden Park Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri “Belediyemize ait seramızda çiçeklerin yetiştirme çalışmaları da devam ediyor. Hayat kaynağımız olan yeşil alanların düzenlenmesi ve bakımı, şehrimizin dört mevsim daha güzel görünmesi için ekiplerimiz yoğun bir çaba harcıyorlar” dedi. 

 

Kırıkkale’de park ve bahçelerin bakımı yapılıyor Kırıkkale’de park ve bahçelerin bakımı yapılıyor Kırıkkale’de park ve bahçelerin bakımı yapılıyor Kırıkkale’de park ve bahçelerin bakımı yapılıyor Kırıkkale’de park ve bahçelerin bakımı yapılıyor Kırıkkale’de park ve bahçelerin bakımı yapılıyor Kırıkkale’de park ve bahçelerin bakımı yapılıyor Kırıkkale’de park ve bahçelerin bakımı yapılıyor Kırıkkale’de park ve bahçelerin bakımı yapılıyor Kırıkkale’de park ve bahçelerin bakımı yapılıyor

Abone Ol :

Yorumlar