Kırıkkale’de intihar girişimi
Kırıkkale’de intihar girişimi

Kırıkkale’de intihar girişimi

Kırıkkale’de bir apartmanın çatı katına çıkan çıkarak intihar edeceğini söyleyen şahıs, ekipler tarafından ikna edilerek indirildi.

Kırıkkale’de intihar girişimi

YARIÇIPLAK ÇATIYA ÇIKTI
Edinilen bilgiye göre, 44 yaşındaki S.B. isimli şahıs, Zafer Caddesi üzerinde bulunan 5 katlı bir binanın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulundu. Şahsı çatıda yarı çıplak halde görenler, durumu polis ve 112 Acil Servis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Bir süre bağırarak atlayacağını söyleyen S.B., ekiplerin çabası sonucunda ikna edilerek indirildi. Öte yandan olay sırasında bölgede bulunan vatandaşların intihar girişimini film izler gibi seyretmesi dikkat çekti. Bazı vatandaşların cep telefonu ile o anları kayıt altına alıp canlı yayın yaptıkları görülürken, bazıları da seyretmek için camlara çıktı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
 

Kırıkkale’de intihar girişimi Kırıkkale’de intihar girişimi Kırıkkale’de intihar girişimi Kırıkkale’de intihar girişimi Kırıkkale’de intihar girişimi Kırıkkale’de intihar girişimi Kırıkkale’de intihar girişimi Kırıkkale’de intihar girişimi

Abone Ol :

Yorumlar