Akdoğan’dan Tıp Fakültesi’ne Berat Kandili ziyareti
Akdoğan’dan Tıp Fakültesi’ne Berat Kandili ziyareti

Akdoğan’dan Tıp Fakültesi’ne Berat Kandili ziyareti

Sağlık Sen Kırıkkale Şube Başkanı Recep Akdoğan, Berat Kandili vesilesiyle Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesine ziyaret gerçekleştirdi.

Akdoğan’dan Tıp Fakültesi’ne Berat Kandili ziyareti

“BERAT KANDİLİ VESİLESİYLE SALGININ BİR AN ÖNCE BİTMESİNİ DİLİYORUM” 
Sağlık-Sen Kırıkkale Şube Başkanı Recep Akdoğan, Şube Başkan Yardımcıları Murat Açar, Tahir Öztürk ve iş yeri temsilcilerinden Aydın Demir ile birlikte Berat Kandili kutlamaları için Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine ziyaret gerçekleştirdi. Sıcak ve samimi karşılanan ziyaretlerde Başkan Akdoğan görevi başında bulunan sağlık çalışanları ile sohbet ederek güncel konular hakkında görüş alışverişinde bulundu. Sağlık çalışanlarının taleplerini dinleyen Akdoğan personellerin kandilini tek tek kutlayarak kandil simidi ikram etti. Ziyaretini sonlandıran Başkan Akdoğan “Bizler sahada görev yapan sağlık çalışanları arkadaşlarımızla birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bizleri sıcak ve samimi bir şekilde karşılayan tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu güzel gecenin hürmetine sağlık çalışanlarımızın yükünü fazlasıyla hissettiği koronavirüs salgınının bir an önce bitmesini Rabbimizden diliyoruz.” şeklinde duygularını ifade etti. 

Akdoğan’dan Tıp Fakültesi’ne Berat Kandili ziyareti Akdoğan’dan Tıp Fakültesi’ne Berat Kandili ziyareti Akdoğan’dan Tıp Fakültesi’ne Berat Kandili ziyareti Akdoğan’dan Tıp Fakültesi’ne Berat Kandili ziyareti Akdoğan’dan Tıp Fakültesi’ne Berat Kandili ziyareti Akdoğan’dan Tıp Fakültesi’ne Berat Kandili ziyareti Akdoğan’dan Tıp Fakültesi’ne Berat Kandili ziyareti

Abone Ol :

Yorumlar