KIRIKKALE
36°

Türk Metal heyetinden Vali Makas’a ziyaret

Türk Metal heyetinden Vali Makas’a ziyaret


ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLEDİ

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Uysal Altundağ, Genel Başkan Yardımcısı Mürsel Öcal ve Kırıkkale Türk Metal Sendika Şube Başkanı Levent Öztürk ile bir araya geldi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Makas, Kırıkkale’de temelleri atılan Türk Metal Sendikası’nın bugün Türkiye genelinde faaliyet gösterdiğini dile getirdi. Makas, Altundağ ve Türk Metal Sendikası ailesine çalışmalarında başarılar diledi.

KARARLILIKLA MÜCADELE EDECEĞİZ

Altundağ, “Sendikamız, üyelerinin desteği ve inancıyla birlikte her geçen gün daha da güçlendi. 61 yıl önce, bir avuç metal emekçisinin ektiği tohum, bugün 700’den fazla işyerinde, 300 bine ulaşan üyesiyle koca bir çınara, yalnızca metal emekçilerinin değil Türkiye işçi sınıfının hak ve çıkarlarının savunucusu olan Türkiye’nin en önemli örgütlü gücüne dönüştü. İşçi sınıfının karşı karşıya olduğu tüm sorunların çözümünün sendikal örgütlenme ve dayanışmayla mümkün olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da yurdun dört bir yanında örgütlenmeye devam edeceğiz. Örgütlenmenin önündeki engellerin kaldırılması için kararlılıkla mücadele edeceğiz” dedi.

İlginizi Çekebilir

Türk Metal heyetinden Vali Makas’a ziyaret

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale’nin huzur ve güvenlik toplantısı yapıldı

İlginizi Çekebilir

Metamfetamin ile etkin mücadele

Haber Yorumları

Yorum Yaz

94164

Hakkımızda

Kirikkalehaber.net'de kırıkkale'ye dair önemli haberleri, Kırıkkale son dakika haberlerini ve Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171