KIRIKKALE
23°
?> ?>
02:41

İkindi'ye Kalan Süre

Öztürk, gitmedik köy, girmedik sokak bırakmıyor

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, bir an olsun dur durak bilmeden Kırıkkale’de gitmedik köy, girmedik sokak bırakmıyor.


BİR OY TAYYİP BEYE, BİR OY DEVLET BEYE
Her gittiği yerde “Bir Oy Tayyip Beye, Bir Oy Devlet Beye” diyen MHP Milletvekili Öztürk, 2023 seçimlerinde hem Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden seçilmesi hem de MHP’nin TBMM’de çok daha güçlü olması gerektiğini anlatıyor. “MHP olarak derdimiz makam değil vatan” diyen MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, geleceğin güçlü ve müreffeh Türkiye’sinin Cumhur İttifakı sayesinde gerçekleşeceğini her ortamda dile getiriyor.


BİZZAT HEMŞEHRİLERİNİN AYAĞINA GİDİYOR
Milletvekili seçildiği günden beri TBMM ve Parti Genel Merkezindeki çalışmalarının dışındaki tüm vaktini Kırıkkale’nin her bir karışını gezerek hemşehrileriyle geçiriyor. Onların dertlerini ve taleplerinin dinlemek için bizzat hemşehrilerinin ayağına giden MHP Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, Ankara’da da taleplere karşılık verebilmek için çalışıyor, Bakanlıkların kapılarını aşındırıyor.


TÜM TEŞKİLATLARLA BERABER HEMŞEHRİLERİNİ DİNLİYOR
Beraberinde MHP Kırıkkale il, ilçe ve kadın kolları başkanları ve yöneticileriyle birlikte her hafta farklı ilçelerin farklı 7-8 köyünü ve Kırıkkale’nin merkez mahallelerini ziyaret eden MHP’li Öztürk, buralarda hemşehrilerinin sıkıntı ve taleplerini dinlemenin yanı sıra Milliyetçi Hareket Partisini ve Cumhur İttifakını anlatıyor.  

Haber: Ahmet Gökdemir 

İlginizi Çekebilir

Felaketin yaraları en kısa zamanda sarılacak

İlginizi Çekebilir

Kadınların üretime katkısı inkâr edilemez

İlginizi Çekebilir

Güleç ABC Basketbol Takımı 3. Ligde

Haber Yorumları

Yorum Yaz

29117

Hakkımızda

Kirikkalehaber.net'de kırıkkale'ye dair önemli haberleri, Kırıkkale son dakika haberlerini ve Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171