KIRIKKALE
23°
?> ?>
01:24

İkindi'ye Kalan Süre

MHP Kırıkkale İl Yönetimi değişti

MHP Kırıkkale İl Yönetim Kurulu Toplantısı sonrası MHP Kırıkkale İl Teşkilatı’nın yeni yönetim kurulu belirlendi. Yönetim kurulunda bazı değişiklikler yaşanırken, MHP Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı, “Görevi devreden Yönetim Kurulu Üyelerimize yaptıkları


5 İSMİN YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ SONA ERDİ
Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Teşkilatı’nda, yönetim kurulu toplantısı düzenlendi. MHP Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı’nın başkanlığında düzenlenen toplantıda, geride kalan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimi ve gelecek dönemde yapılacak olan faaliyetler değerlendirildi. Ayrıca, MHP Kırıkkale İl Yönetimi’nde de değişimler yaşandı. MHP İl Teşkilatı’nda Tuna Yıldız, Necmettin Özçelik, Engin Nergiz, Muharrem Zengin ve Melike Boran İsmailoğulları’nın yönetim kurulu üyelikleri sona erdi.

“YAPACAĞIMIZ ÇALIŞMALARIN İSTİŞARESİNİ GERÇEKELEŞTİRDİK”
Yapılan yönetim kurulu toplantısı sonrası açıklamalarda bulunan MHP Kırıkkale Başkanı Murta Abalı şu ifadeleri kullandı, “Bugün gerçekleştirdiğimiz İl Yönetim Kurulu toplantımızda, geride bıraktığımız 28. Dönem Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanı seçim sürecini, gelecek dönemde yapacağımız faaliyetlerimizin ve çalışmalarımızın istişaresini gerçekleştirdik.”

“YENİ GÖREV DAĞILIMINI GERÇEKLEŞTİRDİK”
“Göreve başladığımız ilk günden itibaren aynı heyecan ve kararlılıkla, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şüphesiz ki hepimizin ortak sorumluluğu ülkemizin geleceği ve milletimiz için ihtiyaç duyulan her alanda çalışmaktır. Bu bir bayrak yarışı demiş göreve başlamıştık. Bu süreçte İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile yaptığımız istişareler sonucunda bugün Yönetim Kurulumuzun yeni görev dağılımını gerçekleştirdik.”

“ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ”
“Kardeşlik hukukuyla, gönül birlikteliğiyle, dava şuuruyla bize emanet edilen bu görevi teslim edinceye kadar, hep birlikte ülkemiz, şehrimiz, davamız, partimiz için elimizden gelen gayretle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Yönetim Kurulu Üyelerimiz içinde görev tevdi edilen yol arkadaşlarımı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Görevi devreden Yönetim Kurulu Üyelerimize de yaptıkları hizmetlerden ve çalışmalarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

İlginizi Çekebilir

Öztürk, “Devletimizin yüz yıllık cumhuriyet birikimi; Cumhur İttifakı ile her geçen gün daha da güçlenmekte”

İlginizi Çekebilir

Öztürk’ten fahri Kur’an Kursu öğreticilerine kadroya geçme çağrısı 

İlginizi Çekebilir

Kadınların üretime katkısı inkâr edilemez

Haber Yorumları

Yorum Yaz

46516

Hakkımızda

Kirikkalehaber.net'de kırıkkale'ye dair önemli haberleri, Kırıkkale son dakika haberlerini ve Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171